Jestem głęboko przekonany, że bez względu na przeszłe doświadczenia, każdy człowiek jest w stanie osiągnąć własną Pełnię. Od początku mojej pracy z ludźmi byłem świadkiem i współtwórcą wielu wspaniałych przemian, sukcesów i osiągnięć.

Ludzie nieśmiali dzięki uwolnieniu się od lęku przed oceną, stawali się pewni siebie.

Osoby wychowane w mentalności biedy i małomiasteczkowości stawały się światowymi ludźmi.

Ludzie o niskiej samoocenie zaczynali wierzyć w siebie, a dzięki temu awansować w pracy.

Mężczyźni odzyskiwali wigor i chęć do życia oraz budowania szczęśliwej relacji.

Kobiety uwalniały się od kompleksów i ograniczających ról społecznych.

Praca Dekodyka, a wcześniej hipnoterapeuty i neurolingwisty sprawiła, że byłem świadkiem wielu głębokich przemian. Potrzebne było do nich zainteresowanie sobą, czas, zaangażowanie i odpowiednia metoda. Czy interesujesz się sobą?

Jeśli tak, proponuję Ci Sesje Życiowej Zmiany – indywidualne spotkania dla odzyskania Siebie i swojej Mocy – pewności siebie, poczucia własnej wartości, wiary w siebie i wielu innych.

Dekodyka, metoda, którą będziemy pracować, pozwala stopniowo uwalniać się od przeżytych urazów emocjonalnych i ograniczających poglądów i schematów działania. Uświadomić sobie, w jak wielkim stopniu jest się ukształtowanym przez przebytą przeszłość i nauczyć zostawiać ją za sobą,
by z lekkością i we własnym rytmie iść w przyszłość.

Pracujemy bezpośrednio u mnie (Warszawa) lub przez Skype lub inny komunikator wideo. To znaczy poprzez wideokonferencję (dla osób z bardzo daleka). Sesje przez internet są równie skuteczne, co na żywo (choć oczywiście niektórzy wolą się spotkać, zapraszam).

Honorarium za pojedynczą, około 2-godzinną sesję, to 400 zł.

Zapraszam, napisz do mnie:

mj@michaljankowiak.pl

Zadzwoń do mnie: tel. 727-931-100

Możesz także przeczytać O Mnie oraz Opinie.