Szukasz zmiany w swoim życiu, ale nie wiesz jak ją osiągnąć?

To zrozumiałe. Ludzie myślą, że stanie się pewnym siebie człowiekiem, uwolnienie się od lęków i kompleksów czy zbudowanie silnego poczucia własnej wartości jest łatwe. A to nieprawda!

Bycie szczęśliwym albo osiągnięcie życiowego sukcesu, gdy nie miało się odpowiedniego wzorca albo przeszło się przez bardzo trudne doświadczenia w przeszłości, graniczy z cudem. Chyba, że znajdziesz odpowiednią metodę, ale metoda to często za mało.

Nie jestem Tobą, więc nie ograniczają mnie Twoje emocje i mechanizmy obronne. Dzięki temu łatwo mogę je zobaczyć i pokazać Tobie, ponieważ najczęściej są dla właściciela nieświadome. Do tego blisko 20 lat spędziłem na poznawaniu różnych metod rozwoju osobistego i życiowej zmiany – od skrajnie alternatywnych, do naukowych, akademickich.

Na spotkaniach indywidualnych oferuję Ci całą tą wiedzę i moje umiejętności – coachingu, doradztwa, mentoringu i innych, abyśmy wspólnie zrealizowali Twoje cele lub przynajmniej ukierunkowali Cię, abyś osiągnął je długoterminowo.

Specjalizuję się w pracy z fobiami społecznymi, odzyskiwaniu pewności siebie, poczucia własnej wartości (również w rozwoju kariery i biznesie) i samoakceptacji. Mam także ogromne doświadczenie w tematach dotyczących komunikacji międzyludzkiej i wystąpień publicznych. Pracuję też z osobami chcącymi znaleźć wyższy sens w życiu, rozwinąć swoją efektywność, poszerzyć kompetencje lub przekwalifikować się czy założyć własną firmę.

Honorarium za sesję ok. 2h – 400 zł. 

Przy wykupieniu pakietu (minimum 5 sesji) – 300 zł za sesję ok. 2h.

Konto:
73 1140 2004 0000 3402 7707 2757

Projekt Geniusz, Michał Jankowiak
ul. Lasek Brzozowy 15/1
02-792 Warszawa

Zapraszam, napisz do mnie, umówimy się najpierw na bezpłatną rozmowę wstępną:

mj@michaljankowiak.pl

Zadzwoń do mnie: tel. 727-931-100

Możesz także przeczytać O Mnie oraz Opinie.