A gdyby wszystko, co do tej pory wiedziałeś na temat pewności siebie, było błędne? Gdyby okazało się, że wcale nie trzeba, a nawet nie można jej zbudować? Co gdyby okazało się, że ona jest i zawsze była w Tobie, tylko ktoś zakrył ją, żebyś tylko nie był wielkim człowiekiem tworzącym swoje wielkie dzieło?

W kursie bierze udział maksymalnie 5 osób.

To nie spęd motywacyjny, po którym efekty znikają w ciągu kilku tygodni.

To indywidualny i głęboki proces zmiany, poparty efektami i rzeczywistym doświadczeniem.

Pracuję z ludźmi chcącymi stać się pewnymi siebie już blisko 15 lat. Tyle też czasu pracuję nad własną pewnością siebie. Osiągnąłem wiele – z zakompleksionego, pełnego lęku przed oceną chłopaka, stałem się mężczyzną – w tym trenerem często występującym publicznie.

Musiały minąć jednak lata, żebym uświadomił sobie, że nauka pewności siebie nie działa. Używając metod hipnotycznych, NLP i ich pochodnych budowałem krzywą wieżę na niezwykle słabych fundamentach. Domek z kart, który walił się ilekroć stykałem się z nową sytuacją lub nie byłem przygotowany.

Na przykład – nauczyłem się być pewny siebie na swoich szkoleniach i konferencjach. Ale ilekroć występowałem gościnnie, moja pewność siebie gasła… Dlaczego? Ponieważ jedynie zamaskowałem niepewność i niskie poczucie własnej wartości. Udawałem kogoś, kim nie byłem. Byłem aktorem.

Ale to nie tak, że nic nie zyskałem trenując NLP i poznając inne metody. Każdy proces, a nasze życie nim jest, ma to do siebie, że się toczy i rozwija. Być może tego potrzebowałem, aby trafić na Dekodykę?

Poznaj założenia czterech spotkań Naturalnej Pewności Siebie:

1. Odzyskujemy własne Ja

– wolność od nieświadomych programów typu: „Jesteś zerem, nikim!”, „Nie poradzisz sobie, nie uda ci się.”, „Nie możesz!”, „Nie uda ci się!”, fałszywych oskarżeń o egoizm i egozentryzm,

– odzyskiwanie przestrzeni osobistej – indywidualnej osobowości, kontaktu z samym sobą, wolności i świadomości bycia tu i teraz,

2. Odzyskujemy Indywidualność

– wolność od „Nie wychylaj się z szeregu!” – chowania się w normalności, szarości, przeciętności, zastraszenia przez ludzi zazdrosnych i bojących się Twoich uzdolnień i talentów,

– odzyskiwanie radości bycia sobą, świadomości swojej wyjątkowości, indywidualności, niepowtarzalności i poczucia dumy i uznania dla siebie,

3. Odzyskujemy komfort Wyrażania Siebie

– wolność od „Ja wiem lepiej!” (niszczycieli indywidualności), udowadniania swojej racji, konfliktów, porównywania się z innymi, rywalizacji, walki o to „czyje na wierzchu”

– odzyskiwanie swobody robienia i mówienia po swojemu, robienia tego, co chcesz, poczucia bezpieczeństwa wśród ludzi, własnego języka i własnej mowy.

4. odzyskujemy Równość

– wolność od manipulacji lękiem – lęku przed oceną, krytyką, odrzuceniem i samotnością, systemów „lepszy – gorszy”, „kat – ofiara”, „silniejszy – słabszy”,

– odzyskanie równości i równoprawności z wszystkimi ludźmi, równości płci i innych cech, równości niezależnej od wyglądu, funkcji, statusu społecznego czy zarobków,

Dekodyka to metoda odzyskiwania wewnętrznego potencjału, z którym przyszedłeś Świat. Potencjału, który za wszelką cenę zdusić chcieli inni ludzie – być może rodzice, którzy wiedzieli lepiej kim masz być i karali Cię za każdy przejaw indywidualności. Być może nauczyciele, którzy jak na taśmie produkcyjnej tworzyli klony według schematu. Być może koledzy ze szkoły, którzy wynosząc patologie i skrzywienia rodzinne z domu, zamienili szkołę w dżunglę, w której walczyłeś o przetrwanie.

Każdy z nas ma inną historię. Poznaję ich wiele pracując indywidualnie z ludźmi z depresją, nerwicą, fobiami i innymi „dysfunkcjami”. Do niedawna nie rozumiałem jak to się dzieje, że najwięcej „skrzywień” w naszych emocjach i osobowości dokonują często ludzie nam najbliżsi. Czy rzeczywiście chcieli nas skrzywdzić?

Otóż nie. W ogromnej większości sami zostali negatywnie zaprogramowani w przeszłości. Tak, zaprogramowani. Ponieważ podświadomy umysł uczy się kopiując i zapisując wszystko, czego doświadczy. Dlatego tłumaczenie sobie, że „przecież nic mi nie grozi i nie powinienem się bać wystąpień publicznych czy flirtowania” albo dyskutowanie z tzw. wewnętrznym krytykiem nie przynosi żadnych efektów.

Dopóki Twoja podświadomość pełna jest negatywnych wzorców, dopóty na nic powtarzanie sobie górnolotnych haseł czy afirmacji. Jak więc będziemy pracować?

Dekodyka dostarcza nowatorskich sposobów na dotarcie do istoty podświadomych ograniczeń i uwolnienie się od nich, jako informacji dla Ciebie bezużytecznych. Polega na uświadomieniu sobie kiedy, jak i gdzie zakodowałeś blokujące doświadczenie i podjęciu decyzji, czy dalej chcesz nosić jego zapis, czy odzyskujesz wolność. Jest genialnie prosta, intuicyjna i efektywna.

WAŻNE:

Kurs Naturalna Pewność Siebie to nie tylko cztery spotkania, podczas których będziemy pracowali z każdym z Uczestników indywidualnie. To także współpraca Uczestników między sobą – pomiędzy naszymi spotkaniami. Podczas ćwiczeń w parach w trakcie tygodnia nauczysz się prowadzić procesy metodą „Mam 100%” według prostej procedury.

Tematy które przepracujesz z innym Uczestnikiem w ramach ćwiczenia Metody:

1. Odzyskanie zdrowego Dystansu do ludzi.

2. Wolność od „świata obcych ludzi” – odzyskiwanie Bliskości z ludźmi.

3. Odzyskiwanie Przyjazności – Ziemia jako Twój Dom i miejsce Rozwoju.

4. Odzyskanie Równości Płci, pełnej Męskości lub Kobiecości.

Kurs prowadzony będzie przy pomocy wideokonferencji Skype lub przez specjalną aplikację do wideokonferecji.

Każdy Uczestnik otrzyma dostęp do nagrania z całego kursu, jeśli uda nam się nagrać całość (do powtarzania materiału).

Czy jesteś gotów odzyskać Naturalną Pewność Siebie? 🙂

Kiedy

III edycja – 7, 14, 21, 28 października (soboty w godz. 12-17) Dostępność miejsc – TAK

Kto

Kurs otwarty, pracujemy w grupie max 5-osobowej.

Wymagane solidne, stałe łącze internetowe (10mb / 2 mb

Jak

Przy pomocy wideokonferencji Skype lub przez specjalną aplikację do wideokonferecji

Honorarium

670 zł przy przedpłacie do 15 września

770 zł po upłynięciu terminu przedpłaty

Zapisy:

Wyślij e-mail na adres mj@michaljankowiak.pl, w tytule wpisz „NPS – miesiąc warsztatu”, podaj swoje imię i nazwisko oraz dopisz dane firmy, jeśli chcesz otrzymać fakturę.

Aby zapobiec zapisaniu się na NPS większej ilości osób niż dostępne miejsca, proszę o cierpliwość – odpowiem na zapis i będę aktualizował liczbę dostępnych miejsc w miarę swoich możliwości czasowych.