Klub Współtwórców Życiowej Zmiany

20.09.2018 r. (czwartek) godz. 20:00 – 22:30
Harmonia i miłość w rodzinie – przywracamy Rodzinny Krąg
Wideokonferencja

Słyszałeś opowieści o Arturze i Rycerzach Okrągłego Stołu? Okrągły stół miał zapobiec kłótniom o pierwszeństwo między rycerzami. Podobnie w rodzinie, krąg jest symbolem wspólnoty równych.

Tak, wiem, w Polsce nie jesteśmy przyzwyczajeni do tego. Dzieci równe rodzicom? Kto to widział! Przecież ojciec musi być głową rodziny, matka ma siedzieć w domu i gotować, a dzieci mają być ciche, miłe i grzeczne!

Tylko, że taki model rodziny oparty jest na władzy, a nie miłości. O władzę walczą rodzice z dziećmi, dzieci z rodzicami, rodzice między sobą, dzieci między sobą…

Tymczasem w wielu kulturach jest inaczej. Na przykład na Hawajach każdy członek rodziny jest tak samo ważny. Ma tą samą godność i uznanie dla swojego człowieczeństwa. Nie ma lepszych i gorszych, mających władzę i mających słuchać. Jest wspólnota równych.

Rodzina pełna miłości jest kręgiem, w którym każdy może mówić (wyrażać, co czuje i myśli) i każdy jest słuchany. Jej podstawą jest miłość i wzajemne uznanie, zamiast władzy. W takiej rodzinie nie ma wojen i niepotrzebnych kłótni, bo ludzie są partnerami, a nie rywalami.

Czy chcesz, aby Twoja rodzina tworzyła taki krąg? Bądź z nami!

 Informacje:

Kiedy – 20.09.2018 r. (czwartek) godz. 20:00 – 22:30

Harmonia i miłość w rodzinie – przywracamy Rodzinny Krąg

wideokonferencja przez platformę http://zoom.us. Po opłaceniu spotkania w dniu spotkania Klubu otrzymasz link, przez który ściągniesz i zainstalujesz drobny program i wejdziesz na spotkanie. Honorarium – 50 zł

Dodatkowo otrzymasz: Link do nagrania ze spotkania, aby w razie potrzeby obejrzeć je w przyszłości.

Dekodyka to wyjątkowa i pełna metoda dla odzyskania siebie i swojego życiowego potencjału w każdym aspekcie życia.

To wiedza o tym, jak na poziomie nieświadomym tworzymy nasze życie i doświadczenie.

To sposób na uwolnienie się od przeszkadzających Ci blokad, emocji, zachowań.