Klub Rozwoju Osobistego

Spotkania ludzi ciekawych i zainteresowanych rozwojem,
czyli takich, którzy chcą więcej od życia.

 Odkryjesz w sobie nowe pokłady motywacji oraz talenty i uzdolnienia,
o których nie miałeś pojęcia.

 Zyskasz metody pracy z emocjami, które do tej pory wymykały się Twojej kontroli, np. stresem, lękiem, zazdrością, nienawiścią. 

 Zbudujesz solidne i trwałe poczucie własnej wartości i rozwiniesz samoświadomość, by pełniej korzystać z życia.

Klub Rozwoju Osobistego to spotkania, podczas których:

  • Dowiesz się jak przestać zaniżać swoją wartość, odzyskać pewność siebie i uwolnić się od kompleksów.
  • Zyskasz nową energię i motywację do działania – zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.
  • Nauczysz się lepiej kierować swoimi emocjami, by wspierały Cię również w trudnych chwilach.
  • Poznasz podstawy psychologii i innych metod rozwoju, dzięki którym lepiej zrozumiesz siebie i przejmiesz kontrolę nad swoim życiem.
  • Zapanujesz nad stresem i odzyskasz spokój i poczucie bezpieczeństwa.
  • Poznasz innych ciekawych i pozytywnych ludzi nastawionych na rozwój, naukę i wzajemne wspieranie się w pracy nad sobą.

Spotykamy się w czwartki:

21 lutego 2019
czwartek, godz. 20:00 – 22:30
NLP – Swish Pattern

Czy zdarza Ci się:
bać się ludzi autorytetów, wyjścia z domu, podróży samolotem, wystąpienia publicznego?
objadać niezdrowo słodyczami albo śmieciowym jedzeniem?
– obsesyjnie myśleć o tym, co może pójść źle i wpędzać się tym w coraz gorszy nastrój?

Czy wiesz, co łączy te sytuacje?

Wszystkie wywołuje Twój własny umysł, a dokładniej wzorce myślowe, których nayczyłeś/aś się wiele lat temu.

Zgodzisz się ze mną, że to bardzo trudne walczyć samemu ze sobą? 

Zmiana swoich nawyków myślowych, a w konsekwencji życia, nie musi polegać na walce i zmuszaniu się do nowego działania. Taki sposób często nie daje rezultatów, bo kto z nas nie ma czasem chwil słabości?

Na spotkaniu pokażę Ci zręczny sposób na zmianę nawyków mentalnych. Bardzo konkretną metodę, dzięki której dosłownie przekierujesz swoje myślenie i emocje na takie, które będzie Cię wspierać!

Uwaga – Swish Pattern to technika mentalna pokazywana często na szkoleniu Praktyk NLP. W Polsce jednak jest ona pokazywana w sposób błędny! Ja pokażę Ci jak używać jej skutecznie. Sprawdź na spotkaniu!

28 lutego 2019
czwartek, godz. 20:00 – 23:00
Dekodyka

Czy interesują Cię pełne uśmiechu, zaufania i radości relacje z ludźmi?

Ja też kiedyś mogłem o nich jedynie pomarzyć. Tymczasem gdy przeszedłem ten jeden proces Dekodyki, ludzie zaczęli mnie zaczepiać na ulicy…

Zaczepiać i rozmawiać. O tym, jaki dzień jest piękny, co chcą kupić w sklepie, jakie mają plany…

Na początku nie mogłem zrozumieć, ale w końcu do mnie dotarło. Moja mowa ciała informowała (w końcu, po latach poszukiwań i ćwiczeń!) otoczenie, że jestem przyjazny!

Przedtem nie ufałem ludziom. Mam za sobą kilka traumatycznych przeżyć z wczesnego dzieciństwa, a w późniejszym też miałem mocno pod górkę! Mój nieświadomy umysł nauczył się, że ludzie są zagrożeniem. 🙁 Wchodziłem więc przy nich w postawę obronną i zakładałem emo-zbroję! 

Taka postawa ma jednak swoje ogromne wady. Izolowałem się od ludzi, nie dawałem się poznać, bałem się wejść w naprawdę bliskie relacje.

Nigdy więcej! 

Na spotkaniu opowiem Ci moją historię i na chętnej osobie pokażę ze szczegółami, jak przeprowadzić proces, który ja przeszedłem. Następnie wykonamy ćwiczenie wspólnie!

Razem odzyskamy przyjazność!

7 marca 2019
czwartek, godz. 20:00 – 22:30
EMPRINT Method

Metoda Emprint to jedno z najmniej znanych w Polsce narzędzi NLP. 

Tym bardziej zdziwiło mnie, gdy ją poznałem. Okazało się, że działa rewelacyjnie jako wzmocnienie motywacji i siły woli, gdy chcesz uwolnić się od szkodliwego nawyku, sposobu myślenia lub działania.

W metodzie tej mówimy o strategii świętej krowy, czyli sposobie, w który działają pokusy, przez które odkładasz swoje plany na później i nie pracujesz nad sobą.

Czekolada, leżenie w łóżku, gry komputerowe czy Fejsbuk. Każdy ma swoje własne, ale nie każdy pozwala im sterować swoim życiem.

Jeśli chcesz należeć do ludzi skutecznych i przestać przekładać ważne sprawy na później, zapraszam Cię na to czwartkowe spotkanie!

Najpierw szczegółowo wytłumaczę metodę (na przykładach), następnie udostępnię Ci matrycę Emprint mojej roboty (do ściągnięcia). 🙂

Dzięki niej wykonasz ćwiczenie które pozwoli Ci wzmocnić swoją chęć działania, siłę woli, a także świadomość konsekwencji własnych decyzji oraz patrzeć bardziej długoterminowo

Dzięki temu przekierujesz swoją uwagę i energię z bezużytecznych czynności na to, co dla Ciebie naprawdę ważne.

Warto być na tym spotkaniu!

Zapisz się!

1 spotkanie – 70 zł

4 spotkania – 200 zł

Link do spotkania (otrzymasz go na maila ok. godzinę przed spotkaniem): 
https://zoom.us/j/6667777676

Zobacz jak wyglądają nasze spotkania!

Błędofobia część 1

Część 1 spotkania rozwojowego Klubu Współtwórców Życiowej Zmiany. Błędofobia – uwalniamy się od lęku przed porażką i popełnieniem błędu.

Błędofobia część 2

Część 2 spotkania rozwojowego Klubu Współtwórców Życiowej Zmiany. Błędofobia – uwalniamy się od lęku przed porażką i popełnieniem błędu.

Błędofobia część 3

Część 3 spotkania rozwojowego Klubu Współtwórców Życiowej Zmiany. Błędofobia – uwalniamy się od lęku przed porażką i popełnieniem błędu.

Poznaj Metodę i Jej Rezultaty

Odzyskujemy
Miłość

Stres wystąpień publicznych

Odzyskujemy
Poczucie Ważności 

Twoja Inwestycja

70 zł za 1 spotkanie lub
200 zł za 4 spotkania

 Spotykamy się przy użyciu komunikatora
http://zoom.us w formie wideokonferencji.

Wymagane jest do tego łącze internetowe min. 20 Mb/s.

Spotykamy się w formie wideokonferencji

Mile widziana kamera i mikrofon, żebyśmy mogli się wzajemnie widzieć i słyszeć. Jeśli jednak nie posiadasz sprzętu albo się wstydzisz, nie ma problemu, możesz być z nami bez kamery i pisać na czacie. 🙂

Regulamin Klubu

1. Klub ma charakter otwarty, zrzesza osoby zainteresowane rozwojem osobistym, inteligencją emocjonalną, rozwojem duchowym oraz życiową zmianą.

2. Klub ma charakter edukacyjno-rekreacyjny. Powstał dla wspólnego rozwoju, wymiany doświadczeń oraz promocji metody rozwoju – Dekodyki.

3. Biorąc udział w spotkaniach Klubu, warsztatach i szkoleniach, akceptujesz jednocześnie niniejszy Regulamin.

4. Spotkania Klubu odbywają się w formie wideokonferencji lub rzeczywistych spotkań. Spotkania obu typów mogą być nagrywane i publikowane przy pomocy serwisu YouTube i na stronie www.michaljankowiak.pl. Jeśli Uczestnik nie życzy sobie publikacji swojego wizerunku, proszony jest o nie włączanie przekazu wideo podczas spotkań. Nagrania ze spotkań upubliczniamy dla promocji Klubu oraz Dekodyki.

5. Jeśli na danym spotkaniu albo podczas indywidualnego procesu poruszamy kwestie intymne i nie chcesz, by były one upubliczniane – napisz o tym na adres mj@michaljankowiak.pl. Usuniemy wideo lub jego fragment albo ocenzurujemy np. Twój wizerunek.

6. Wszyscy Uczestnicy i Współtwórcy Klubu są sobie równi – traktujemy się wzajemnie z szacunkiem, godnością, uprzejmością i życzliwością.

7. Za udział w spotkaniach Klubu mogą być pobierane opłaty. Udział w pierwszym spotkaniu Klubu jest darmowy.