Klub Rozwoju Osobowości

Spotkania ludzi ciekawych i zainteresowanych rozwojem,
czyli takich, którzy chcą więcej od życia.

 Odkryjesz w sobie nowe pokłady motywacji oraz talenty i uzdolnienia,
o których nie miałeś pojęcia.

 Zyskasz metody pracy z emocjami, które do tej pory wymykały się Twojej kontroli, np. stresem, lękiem, zazdrością, nienawiścią. 

 Zbudujesz solidne i trwałe poczucie własnej wartości i rozwiniesz samoświadomość, by pełniej korzystać z życia.

Klub Rozwoju Osobowości to bezpłatne spotkania, podczas których:

  • Dowiesz się jak przestać zaniżać swoją wartość, odzyskać pewność siebie i uwolnić się od kompleksów.
  • Zyskasz nową energię i motywację do działania – zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.
  • Nauczysz się lepiej kierować swoimi emocjami, by wspierały Cię również w trudnych chwilach.
  • Poznasz podstawy psychologii i alternatywnych metod rozwoju, dzięki którym lepiej zrozumiesz siebie i przejmiesz kontrolę nad swoim życiem.
  • Zapanujesz nad stresem i odzyskasz spokój i poczucie bezpieczeństwa.
  • Poznasz innych ciekawych i pozytywnych ludzi nastawionych na rozwój, naukę i wzajemne wspieranie się w pracy nad sobą.

Najbliższe spotkania:

21 marca 2019
czwartek, godz. 20:00 – 21:30
Sekrety Genialnej Pamięci

Czy czasem szwankuje Ci pamięć? Nie potrafisz zapamiętać imion osób, które poznajesz? Uczysz się czegoś albo czytasz książkę, ale za chwilę już nic nie pamiętasz?

Pamięć to jeden z tych zasobów, przez pryzmat których tworzymy swoje poczucie wartości. Osoby nie potrafiące korzystać z własnej pamięci mają często obniżoną samoocenę, ponieważ często się na siebie denerwują. I błędnie sądzą, że słaba pamięć jest wyznacznikiem inteligencji.

Ja też kiedyś myślałem, że mam słabą pamięć. Do czasu aż zrozumiałem, że pamięć mam świetną po prostu nikt wcześniej nie nauczył mnie jej używać.

Co Ty na to, żeby uświadomić sobie, jak genialną masz pamięć? Podnieść swoją zdolność nauki i szybkiego zapamiętywania, a przez to bardziej uwierzyć w siebie i wzmocnić poczucie własnej wartości?

Zapisz się na spotkanie poniżej, szczegóły otrzymasz mailem.

26 marca 2019
czwartek, godz. 20:00 – 21:30
Cała Prawda O Motywacji

Opis wkrótce

28 marca 2019
czwartek, godz. 20:00 – 21:30
Potęgowanie Motywacji metodą Core Transformation

Opis wkrótce

Zapisz się na Klubowy Newsletter!

Informacje i przypomnienia o spotkaniach otrzymasz na maila. 

Zobacz jak wyglądają nasze spotkania!

Błędofobia część 1

Część 1 spotkania rozwojowego Klubu Współtwórców Życiowej Zmiany. Błędofobia – uwalniamy się od lęku przed porażką i popełnieniem błędu.

Błędofobia część 2

Część 2 spotkania rozwojowego Klubu Współtwórców Życiowej Zmiany. Błędofobia – uwalniamy się od lęku przed porażką i popełnieniem błędu.

Błędofobia część 3

Część 3 spotkania rozwojowego Klubu Współtwórców Życiowej Zmiany. Błędofobia – uwalniamy się od lęku przed porażką i popełnieniem błędu.

Poznaj Metodę i Jej Rezultaty

Odzyskujemy
Miłość

Stres wystąpień publicznych

Odzyskujemy
Poczucie Ważności 

Spotkania są bezpłatne!

 Spotykamy się przy użyciu komunikatora
http://zoom.us w formie wideokonferencji.

Wymagane jest do tego łącze internetowe min. 20 Mb/s.

Spotykamy się w formie wideokonferencji

Mile widziana kamera i mikrofon, żebyśmy mogli się wzajemnie widzieć i słyszeć. Jeśli jednak nie posiadasz sprzętu albo się wstydzisz, nie ma problemu, możesz być z nami bez kamery i pisać na czacie. 🙂

Regulamin Klubu

1. Klub ma charakter otwarty, zrzesza osoby zainteresowane rozwojem osobistym, inteligencją emocjonalną, rozwojem duchowym oraz życiową zmianą.

2. Klub ma charakter edukacyjno-rekreacyjny. Powstał dla wspólnego rozwoju, wymiany doświadczeń oraz promocji metody rozwoju – Dekodyki.

3. Biorąc udział w spotkaniach Klubu, warsztatach i szkoleniach, akceptujesz jednocześnie niniejszy Regulamin.

4. Spotkania Klubu odbywają się w formie wideokonferencji lub rzeczywistych spotkań. Spotkania obu typów mogą być nagrywane i publikowane przy pomocy serwisu YouTube i na stronie www.michaljankowiak.pl. Jeśli Uczestnik nie życzy sobie publikacji swojego wizerunku, proszony jest o nie włączanie przekazu wideo podczas spotkań. Nagrania ze spotkań upubliczniamy dla promocji Klubu oraz Dekodyki.

5. Jeśli na danym spotkaniu albo podczas indywidualnego procesu poruszamy kwestie intymne i nie chcesz, by były one upubliczniane – napisz o tym na adres mj@michaljankowiak.pl. Usuniemy wideo lub jego fragment albo ocenzurujemy np. Twój wizerunek.

6. Wszyscy Uczestnicy i Współtwórcy Klubu są sobie równi – traktujemy się wzajemnie z szacunkiem, godnością, uprzejmością i życzliwością.