Moje Metody Pracy

Od 2002 r. udało mi się wypracować własne podejście do człowieka i mentalnej, a co za tym idzie, życiowej zmiany. Zawsze chciałem mieć wpływ na własne myśli, emocje i nawyki. Okazało się, że opanowanie tych tematów wcale nie jest takie proste.

Przeszedłem długą drogę, by znaleźć odpowiedzi na moje pytania. Czy znalazłem na wszystkie? Oczywiście, że nie. Dlatego codziennie czytam albo szkolę się i rozszerzam swoją wiedzę i doświadczenie. Dla siebie i każdego, kto nie ma na to czasu, a jednak chce korzystać z dobrodziejstw efektywnego rozwoju osobistego.

Na swojej drodze poznałem metody i techniki, które dają realne, wymierne efekty. Poznałem też takie, które tylko obiecywały zmianę, a zostawiały człowieka z niczym. Dzięki moim błędom Ty możesz ich nie popełnić i nie tracić czasu i energii na puste obietnice. Pracuję tylko metodami, które sprawdziłem przez lata.

W najbliższym czasie postaram się przybliżyć Ci każdą z nich, a także pokazać w jakich sytuacjach jest przydatna. Opisy znajdziesz w menu rozwijalnym pod hasłem „Metody”.

Metod, które znam najlepiej, uczę na szkoleniach. Poza tym pracuję przy ich wykorzystaniu indywidualnie, nad odzyskaniem przez moich klientów życiowej równowagi i poczucia kontroli oraz osobistej efektywności.