Zdobądź
Naturalną Pewność Siebie

Flirt?   Kariera?   Związek?   Egzamin?   Rozmowa o pracę?   Seks?   Wystąpienie publiczne?   Kobiety?   Prezentacja?

Tylko dla mężczyzn!

Darek

Wziąłem udział w Naturalnej Pewności Siebie głównie, żeby uwolnić się od stresu przy poznawaniu kobiet.

Pełny efekt osiągnąłem po powtórzeniu warsztatu. 

Lęk przed oceną czy odrzuceniem zniknęły w pełni, a ja robię to, co uwielbiam.

Krzysiek

Przed warsztatem nie akceptowałem tego, jak wyglądam.

Miałem problem, żeby iść na siłownię i zacząć pracować nad sylwetką.

Po Naturalnej Pewności Siebie zyskałem wiarę w siebie, dzięki której zabrałem się za trening.

Właśnie tego potrzebowałem!

Witaj, nazywam się Michał Jankowiak.

„Kiedyś panicznie bałem się odezwać do obcej osoby,
a odezwanie się do nieznajomej kobiety było dla mnie niemożliwością.” 

Na pierwszym roku studiów, w 2002 r., dwukrotnie straciłem przytomność podczas wystąpienia publicznego. Miałem po prostu odczytać referat, ale moje ciało reagowało tak, jakby ktoś przyłożył mi do skroni pistolet.
Choć szukałem pomocy u psychologa, a także u doświadczonych praktyków wystąpień publicznych, moja fobia tylko się nasilała. Im częściej występowałem przed ludźmi, tym bardziej się tego bałem.

Jadąc autobusem czułem na sobie wzrok innych ludzi. Nawet, gdy byłem wśród znajomych, obsesyjnie zastanawiałem się jak jestem oceniany i często bałem się powiedzieć czy zrobić cokolwiek. Stresowała mnie rozmowa z ekspedientką w sklepie, a odwiedzając Urząd Skarbowy trząsłem się i byłem mokry od potu.
Przy rozmowie z kimś, kogo uważałem za autorytet, łamał mi się głos, a na myśl o podejściu i zagadaniu do dziewczyny, która mi się podobała, czułem gulę w gardle, a nogi robiły się jak z waty.

Tak, doświadczałem ciężkiej fobii społecznej.

I dopiero po latach zrozumiałem dlaczego!

W młodości byłem dużo niższy niż inne dzieciaki. Niższy i chudszy. Szkoła jest trochę jak ZOO, w którym jak zwierzęta uczymy się walczyć o pozycję w hierarchii społecznej. Dzielimy się na lepszych i gorszych, uczymy się porównywać do innych. Stajemy się niewolnikami.

Jesteśmy jeszcze zbyt młodzi, żeby się do tego zdystansować. Chcemy mieć najlepsze ciuchy i gadżety, najlepiej wyglądać, mieć posłuch. Ja tego wszystkiego nie miałem.

Podświadomość jest mistrzem nauki. Jeśli się czegoś uczy, to bardzo trudno jest to z niej potem „wyciągnąć”.
No… chyba, że znasz Dekodykę. 🙂

Bardzo dobrze wiem jak to jest być bezradnym z własnym bałaganem emocjonalnym. Mając swoje emocje za przeciwnika. Gdy chcesz byc pewny siebie, umieć poderwać kobietę albo lepiej radzić sobie w pracy, ale… lęk, niepewność i niskie poczucie wartości robią swoje.

Wiem też jak się od tego uwolnić.

Oto 4 Filary Naturalnej Pewności Siebie, które razem zbudujemy:

1. Samoakceptacja

Na pierwszym spotkaniu przejdziesz głęboki proces wewnętrznej zmiany, podczas którego uwolnisz się od najsilniejszych przebytych urazów emocjonalnych, przez które stresujesz się lub boisz ludzi (w tym kobiet i autorytetów). Uwolnisz się od obsesyjnego myślenia o przeszłości, rozdrapywania ran i fantazjowania na temat tego, jak inaczej mogłeś się zachować. Odzyskasz energię, którą do tej pory inwestowałeś w ból, poczucie krzywdy, wstyd i poczucie winy. Samoakceptacja to radość bycia sobą i możliwość przeżywania potężnej dumy ze swoich osiągnięć.

2. Poczucie własnej wartości

W zasadzie cały model edukacji, zarówno szkolnej, jak i domowej, opiera się na karaniu. Byłeś karany i krytykowany niezliczoną ilość razy. To dlatego Twój podświadomy umysł nauczył się to robić Tobie. Krytyk wewnętrzny był kiedyś krytykiem zewnętrznym. Umysł zapisywał wszelkie ataki i docinki na Ciebie, a teraz zwyczajnie je odtwarza. Jak się z tym czujesz?
Na drugim spotkaniu przejdziesz proces odzyskiwania własnej, silnej osobowości i kontaktu z samym sobą. Wyjdziesz z postawy krytykowania i atakowania siebie oraz odzyskasz naturalność w docenianiu swojej osoby.

3. Zaufanie do siebie

Jeśli boisz się podejść do nieznajomej kobiety i porozmawiać, to znaczy, że nie ufasz sobie. Swojej wiedzy, możliwościom, temu jak wyglądasz i co sobą prezentujesz. Podobnie z rozmową z szefem, egzaminami, Twoim zachowaniem w firmie czy podczas wystąpień publicznych. Zaufanie do siebie to podstawa swobodneog zachowania wśród ludzi. Czemu więc nie ufasz sobie? Bo przez całe życie byłeś oceniamy przez innych. A to przeraża nas najbardziej – brak wpływu na własny los i bycie uzależnionym od oceny jakiegoś sukinsyna. 🙂

4. Wiara w siebie

Jeśli wychowywałeś się w Polsce, to prawdopodobnie zostałeś nauczony, żeby wierzyć we wszystko, tylko nie w siebie. W religię, Boga, kościół, rodziców, nauczycieli, polityków, mędrców i inne, tak zwane, autorytety. To proste, takimi ludźmi łatwo się steruje, a nikt nie życzy sobie większej konkurencji, jeśli chodzi o kobiety, pieniądze czy wysokie stanowiska w firmach. Ale czy Tobie to odpowiada?
Odzyskanie wiary w siebie będzie dla Ciebie milowym krokiem w rozwoju – odzyskasz wewnętrzną moc i siłę, które można nazwać jednym słowem – Męskość.

Daję Ci 16 lat moich doświadczeń

…w budowaniu pewności siebie oraz pracy z osobami cierpiącymi na niską samoocenę i poczucie własnej wartości, fobie społeczne. Z ludźmi nieśmiałymi, zastraszonymi, pełnymi kompleksów i żyjącymi na co dzień w strachu.

Przez 12 lat pracowałem przy wykorzystaniu hipnoterapii, NLP, IEMT, Core Transformation i wielu innych, mniej znanych metod. Ja i moi klienci odnosiliśmy zwycięstwa, ale nie zawsze i nie w pełnym stopniu. Metody te nie były odpowiednio głębokie i skuteczne w dłuższym okresie czasu. Lęk społeczny zazwyczaj się osłabiał, ale dopiero Dekodyka pokazała mi, jak się dostać do samego rdzenia osobowości.

Dekodyka to metoda rozpoczynająca od zidentyfikowania blokad, które wywołują stres w Twoim życiu. Pytamy, ile te blokady zabierają Twojej energii życiowej, uwagi, koncentracji i siły, dzięki której działasz na co dzień. Następnie uświadamiasz sobie, że blokady te wcale nie należą do Ciebie – dostałeś je od innych ludzi lub przeniosłeś z przeszłości w postaci pamięci urazów.

Choć psychologia i większość metod pracy z umysłem zakładają, że takie blokady trzeba zaakceptować – zintegrować, w Dekodyce robimy inaczej. Uwalniamy się od nich, jako nie należących do nas i odzyskujemy własną przestrzeń. Twoją przestrzeń. Na Twój temperament i osobowość.

Korzyści, które czekają na Ciebie:

Życie Osobiste

 • Poczujesz się lepiej na co dzień, zniknie masa codziennego stresu i zmartwień,
 • Odzyskasz wewnętrzny spokój i komfort wyrażania siebie,
 • Uwolnisz się od przesadnego przejmowania się opinią ludzi na Twój temat,
 • Uzyskasz wiedzę nt. kto, kiedy i jak odbierał Ci naturalną pewność siebie oraz zabezpieczysz się przed tym na przyszłość,
 • Przepracujesz potężne i głęboko nieświadome blokady nie wychodząc z domu (wideokonferencje),
 • Odzyskasz niczym nie skrępowaną radość bycia sobą wśród ludzi,
 • Pozbędziesz się blokad uniemożliwiających Ci rozwój  i naukę – kariery, biznesu, hobby,

Relacje i Rodzina

 • Uwolnisz się od nadmiaru stresu i blokad podczas flirtu, rozmowy z kobietami,
 • Odzyskasz uznanie w oczach najbliższych,
 • Łatwiej będzie Ci trzymać się danego słowa i własnych postanowień,
 • Uwolnienie się od przejmowania się oceną sprawi, że ludzie w rzeczywistości będą oceniać Cię lepiej i wyżej,
 • Będzie Ci się łatwiej spełniać jako rodzicowi, a dzieci  docenią Twoją pewność siebie i nagrodzą ją uznaniem,
 • Wprawisz w zazdrość tych znajomych, którzy do tej pory się z Ciebie śmiali albo Cię poniżali,
 • Dowolnie powiększysz swoję grupę znajomych i przyjaciół.

Kariera & Biznes

 • Zyskasz większą pewność siebie w kontakcie z klientami, szefem i współpracownikami,
 • Odzyskasz osobistą godność, dzięki której inni będą liczyli się z Twoim zdaniem,
 • Wzbudzisz w sobie na nowo autentyczność, dzięki czemu będziesz lepiej sprzedawać czy prezentować,
 • Przestaniesz blokować się w rozwoju niskim poczuciem własnej wartości,
 • Pozbędziesz się nawyków „szeregowca” – chowania się w tłumie, lęku przed „byciem na świeczniku”,
 • Zaakceptujesz siebie jako osobę publiczną, uwolnisz się od „świata obcych ludzi”,

Naturalna Pewność Siebie – Tylko dla mężczyzn!


Oferuję Ci serię 4 spotkania (wideokonferencje internetowe), podczas których:

 • Uwolnisz się od lęku przed oceną, stresu podczas poznawania nowych znajomych, rozmowy z kobietami, tremy przy wystąpieniach publicznych,
 • Będziemy mieli min. 4 godziny na część teoretyczną, rozmowę, wymianę spostrzeżeń,
 • Przejdziesz 4 około 60-90-minutowe procesy głębokiej zmiany metodą Dekodyki,
 • Zobaczysz przynajmniej 4 procesy, które będzie przechodził Twój warsztatowy partner lub partnerzy,
 • Wykonasz i przejdziesz 4 dodatkowe procesy z warsztatowym partnerem, według prostej instrukcji,
 • Poznasz podstawy metody, dzięki której w przyszłości będziesz mógł pracować nad innymi tematami sam/a lub z partnerem, który również ją zna. Nad dalszym rozwojem, ugrunowaniem uzyskanych wartości i zmian lub zupełnie inną rzeczą, która przedtem Ci się wymykała.

 – Dokonasz zmiany na STAŁE. Być może czasem chwilowe doświadczenia życiowe na krótki moment wybiją Cię z komfortowej pewności siebie, to naturalne zjawisko. Uzyskane zmiany pozwolą Ci jednak szybko i naturalnie powracać do zdrowej samooceny i akceptacji siebie. Nauczysz się też praktycznych podstaw Dekodyki, by w razie potrzeby przeprowadzić prosty proces sobie samemu.

Dlaczego pracujemy w tak małych grupach (2-4 osób!) ?

Z reguły w warsztatach biorą udział grupy kilkunastoosobowe. Poprzednią wersję warsztatu prowadziłem w grupach 5-osobowych. Po półtora roku comiesięcznych edycji doszedłem do wniosku, że żeby efekt był najlepszy potrzebujemy jeszcze bardziej zawęzić grupę. Tak, żeby było naintymniej i można było jednocześnie ćwiczyć z drugim uczestnikiem.

Jak, Gdzie, Kiedy?

– Najbliższa edycja – 7, 14, 21, 28 października 2018 r. 

Terminy są do negocjacji (już po zapisie), żeby były maksymalnie dopasowane dla wszystkich biorących udział,

Gdy zapiszesz się na udział w warsztacie, umówimy się mailowo na wideo-rozmowę, podczas której odpowiem na wszystkie Twoje pytania, zorientuję się na czym najbardziej Ci zależy oraz poznamy się trochę. Sprawdzimy przy okazji Twój sprzęt i jakość połączenia podczas wideokonferencji.

Dla kogo jest ten warsztat?

Podpieracz Ścian – wieczny obserwator, bojący się sięgnąć po coś wartościowego w życiu, na przykład piękną kobietę.

Panikarz – boi się wyzwań, egzaminów, prezentacji. Panicznie boi się poniżenia, najczęściej miał bolesną przeszłość.

Śmieszek – rodzaj ofiary. Człowiek, który żeby uniknąć agresji i konfrontacji robi z siebie błazna. Niedojrzały narcyz.

Ściemniacz – osoba, która steruje, manipuluje oceną na swój temat. Człowiek zastraszony, który nie jest sobą, tylko tym, kim che, żeby widzieli go inni.

Pozer – człowiek uzależnony od wyrazów uznania i aplauzu. Na zewnątrz twardy i pyskaty, wewnątrz – galareta.

Chłop – człowiek pochodzący z małego miasteczka lub wsi, który czuje, że wyniósł z domu kompleksy i poczucie niższości / gorszości i zabrał je ze sobą w wielki świat.

Maminsynek – inaczej pantofel, chyba nie muszę rozwijać?

Rycerz – uzależniony od walki i rywalizacji, odcięty zbroją emocjonalną od ludzi i głębokich, uczuciowych relacji.

Cierpiętnik – rodzaj ofiary agresji fizycznej lub psychicznej. Osoba trzymająca w sobie i rozpamiętująca urazy do ludzi – poczucie krzywdy, smutek, żal, poczucie winy, wstyd, lęk.

Podsumowując, otrzymujesz:

1.

2.

3.

4.

5. 

6.

7.

4 indywidualne sesje głębokiej zmiany ze mną.

4-12 sesji pozostałych uczestników, podczas których poznasz metodę.

4 Twoje sesje z drugim uczestnikiem.

Minimum 4 godziny wprowadzenia do inteligencji emocjonalnej, mechanizmów działania podświadomości i Dekodyki.

Skrypt do świczeń z partnerem.

Wsparcie w przyszłości na facebookowej grupie.

Umiejętność skutecznej zmiany życiowej.

Honorarium

za udział w miesięcznym warsztacie Naturalna Pewność Siebie
przy pomocy wideokonferencji, w grupie 2-4 osób.
Dotyczy najbliższej edycji – marzec 2019. lub innej – ustalimy to po Twoim zapisie.

Wersja Pro

1270 zł*

*+ dodatkowo 2-3 godzinna sesja indywidualna w cztery oczy przed rozpoczęciem warsztatu.

Wersja Standard

1070 zł**

 **Wszystko, co powyżej. 🙂

Wersja Ekonomiczna

970 zł***

 ***Jeśli wybierzesz tą opcję, po warsztacie poproszę Cię o wypełnienie krótkiej ankiety, napisanie mi laurki do umieszczenia na stronie oraz po około miesiącu, ponownie o wypełnienie ankiety.

Tak, chodzi o potwierdzenie skuteczności warsztatu i jego dalszą promocję. 🙂

Co teraz mam zrobić?

Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, napisz do mnie przez formularz z zakładki Kontakt.

Odpowiem Ci mailowo lub ustalimy termin na wideokonferencję, na której poznamy się, powiesz mi o swoich potrzebach i wymaganiach.

Jeśli jesteś zdecydowany i chcesz odzyskać swoją Naturalną Pewność Siebie, zapisz się poprzez jeden z powyższych przycisków.

Andrzej (3 edycja)

Jestem informatykiem. Do tej pory komputer był moim najlepszym przyjacielem. 

Otworzyłem się na ludzi, więcej wychodzę z domu. Przestałem czuć się źle w towarzystwie. Nie ma już tego lęku i zastanawiania się, co powiedzieć, co kiedyś.

Daniel (5 edycja)

Byłem już na kilku szkoleniach z uwodzenia, ale dopiero na Naturalnej Pewności Siebie dotarłem do tego, z czym miałem problem:

Nosiłem w sobie wszystkie porażki, wszystkie życiowe niepowodzenia. Żyłem nimi zamiast iść naprzód.

Już nie noszę. Tak jest dużo lżej i przyjemniej!

Krzysiek (8 edycja)

Jestem menagerem w znanej firmie. Brakowało mi pewności siebie w pracy. W codziennych sytuacjach czułem, że sobie nie poradzę, że to może jednak nie dla mnie miejsce.

Na warsztacie zrozumiałem, że wątpliwości pochodziły z domu. Wyprowadzając się nie do końca zostawiłem tego młodego chłopaka z małego miasta za sobą… Odzyskałam Siebie. Dziękuję.

Szkolenie objęte jest Gwarancją Satysfakcji!!!

Jeśli po pierwszym spotkaniu nie spodoba Ci się metoda lub uznasz, że to nie dla Ciebie – zwrócę Ci całą kwotę, którą mi przesłałeś.

Jeśli na miesiąc po zakończeniu warsztatu uznasz, że nie przyniosło Ci ono spektakularnych, trwałych zmian, zwrócę Ci połowę kwoty, jaką kosztował udział w warsztacie.

Ważny bonus!

Niektórzy doświadczyli w życiu tak wiele i tak silnej agresji i zastraszenia, że mogą wymagać więcej czasu i pracy, by dojść do pełnych efektów (choć to rzadkość). Dlatego jeśli kiedykolwiek będziesz chciał powtórzyć udział w warsztacie Naturalna Pewność Siebie, Twoja inwestycja wyniesie jedynie 50% jego wartości (niezależnie od zmian ceny)! Bonus ten jest dożywotni.