Krzysiek

Przed warsztatem nie akceptowałem tego, jak wyglądam.

Miałem problem, żeby iść na siłownię i zacząć pracować nad sylwetką.

Po Naturalnej Pewności Siebie zyskałem wiarę w siebie, dzięki której zabrałem się za trening.

Właśnie tego potrzebowałem!


Kinga

Praca z Michałem metodą Dekodyki uświadomiła mi, jak bardzo byłam zależna od innych ludzi i ich humorów.

Zamiast dbać o siebie realizowałam ich wymagania.

Odkąd uwolniłam się od przejmowania się tym, co myślą inni, w końcu ruszyłam z własną działalnością gospodarczą. I idzie mi coraz lepiej!

Darek

Wziąłem udział w Naturalnej Pewności Siebie głównie, żeby uwolnić się od stresu przy poznawaniu kobiet.

Pełny efekt osiągnąłem po powtórzeniu warsztatu. 

Lęk przed oceną czy odrzuceniem zniknęły w pełni, a ja robię to, co uwielbiam.

„W pewnym momencie mojego rozwoju osobistego trafiłem na Michała Jankowiaka i jestem bardzo zadowolony z tego faktu. Michał w tak młodym wieku jest według mnie, naprawdę świetny w tym co robi a jego profesjonalizm widać na każdym kroku. Uczestniczyłem w Integral Life System I i dzięki temu szkoleniu, w zaledwie 2 dni, pozbyłem się masę negatywnych emocji z którymi borykałem się przez całe życie. Z całego serca polecam osobę Michała i Jego szkolenia”
Marek Jurgoński

 

Szkolenie Integral Life System otworzyło mi oczy na całkowicie nową jakość zmiany osobistej. Michał podczas szkolenia daje narzędzia, dzięki którym można osiągnąć naprawdę dobre i szybkie efekty. Już podczas szkolenia widać efekty działania technik. Techniki których uczy Michał dają bardzo szybkie i odczuwalne zmiany. Osobiście największe wrażenie zrobiły na mnie techniki na pozbywanie się negatywnych emocji odnoszących się do przeszłości. 

To szkolenie na które naprawdę warto przyjść – polecam wszystkim.
Rafał Wieszczycki – Przedstawiciel medyczny

Pokładałem wiele nadziei w szkoleniu Integral Life System I i….. nie zawiodłem się. Intuicyjnie wyczuwałem, że to może być przełom dla mnie. Choć odległość 270 km wydawała się dość dużą przeszkodą do pokonania, nie wahałem się zapisać na to szkolenie. Od dłuższego czasu szukałem sposobu aby wreszcie ,,dokopać’’ się do mojego własnego wnętrza, istniało u mnie wiele blokad na tym polu, problemy z wczuwaniem się we własne odczucia, pragnienia, problemy z wizualizacją itp. Tak jakby istniał we mnie jakiś mur, nie pozwalający mi wejrzeć do mojego wnętrza. Był to dla mnie dość duży problem. Podczas szkolenia było to u mnie bardzo widoczne, gdyż wszystkie ćwiczenia praktyczne kończyłem jako ostatni. Jednak drugiego dnia nastąpił przełom. 

Podczas pewnego ćwiczenia miałem problem z wejściem we własne odczucia. Poprosiłem o pomoc trenera tj, p.Michała Jankowiaka, ten jakby nigdy nic kazał mi zamknąć oczy. Poprowadził mnie przez ćwiczenie w krótkim pięciominutowym transie…efekt był taki, że…,,odleciałem’’, co nie udawało mi się podczas wielu sesji autohipnotycznych z nagraniami MP3….całe napięcie mnie opuściło i wzbudziły się u mnie ukryte pokłady szczęścia, po ,,obudzeniu’’ z tego krótkiego transu poczułem się jakbym wrócił z dalekiej podróży, wyluzowany i…..szczęśliwy. Po prostu wstałem i uściskałem się z Michałem….czyżby mój mur zaczął się walić??? Najlepsze miało dopiero nastąpić… Poznałem na sam koniec technikę, która bardzo mnie odmieniła. Mogłem dzięki niej wreszcie zaglądnąć do swojego ,,Ja’’…zupełnie jak do półki z książkami, wyciagnąć z niej to co uważam za stosowne, wziąć do ręki, otworzyć i….dowiedzieć się o sobie zupełnie nowych, nieuświadomionych do tej pory rzeczy. I co jest najlepsze w tym wszystkim… poznałem technikę, która pozwala zmienić swoje ,,Ja’’, zmienić na lepsze najgłębsze jego pokłady.

Gdy wróciłem następnego dnia do pracy, wszyscy się dziwili gdzie byłem przez ten cały weekend, gdyż stałem się taki rozmowny i radosny. Myśleli, że poznałem jakąś dziewczynę…. Choć oczywiście byłem ,,tylko’’ na dwudniowym szkoleniu Michała Jankowiaka. Jest jeszcze wiele pracy przede mną aby ,,rozwalić’’ całkowicie mój mur lęków, ,,ochraniający’’ moje ,,Ja’’ przed poznaniem, ale muszę tutaj powiedzieć że to szkolenie było kamieniem milowym w poszukiwaniu drogi do mojego własnego wnętrza, było warte swojej ceny i dalekiej odległości do pokonania.

Gorąco polecam Pana Michała Jankowiaka jako trenera, wspaniała atmosfera i gotowość pomocy, nawet po zakończonym już przewidzianym czasie szkolenia. Polecam gorąco.
Rafał / inżynier elektronik 

 

„Szkolenie Integral Life System to szkolenie, które naprawdę zmienia życie. Jeśli jesteś przywiązany do swoich negatywnych emocji to nie możesz tam pójść! Ponieważ pozbędziesz się ich raz na zawsze! I w dodatku tak prostymi i szybkimi technikami które zadziwią każdego. Jeśli chcesz przejąć kontrolę nad własnym życiem i nad własnymi emocjami to szkolenie jest dla Ciebie. Oprócz narzędzi do sterowania Twoimi emocjami zintegrujesz swoje tożsamości, dzięki temu Twoje decyzje będą niezwykle spójne. Nie spotkałem się do tej pory z niczym co wprowadzało by tak prosto i skutecznie zmiany w życiu.”
Grzegorz Jędrzejewski

 

Kurs prowadzony w sposób niezwykle przystępny, ciekawy i inspirujący. Teoria poparta licznymi praktycznymi ćwiczeniami. Jestem pod bardzo dużym urokiem Michała Jankowiaka – jego wiedzy, sposobu prowadzenia kursu, osobowości…

Polecam wszystkim, którzy chcą życ świadomie, mądrze i z pasją!
Izabela Szymczak – Właściciel firmy 

 

Szkolenie profesjonalnie przygotowane i poprowadzone. Michał jest osobą charyzmatyczną, otwartą i pełną ciepła. Jego praca jest wielką pasją, jest w pełni zaangażowany w to co robi. To wspaniały człowiek. Przekazuje wiedzę i dociera w mistrzowski sposób do zakamarków ludzkich dusz i wydobywa z nich wszystko co najlepsze. Uczy jak pokonywać bariery, które blokują i zakłócają funkcjnowanie w świecie.. Już na szkoleniu widać transfomacje ludzi, którzy stają się nowymi osobami. „

Nie czekaj, właściwa chwila nigdy nie nadchodzi, zacznij natychmiast tu i teraz”
Izabela Feliks / psycholog i trener

 

”Michał jest bezsprzecznie profesjonalistą w tym co robi. Posiada ogromną wiedzę, w temacie, którym się zajmuje i świetnie potrafi ją wykorzystać jak i przekazać innym. Z jego wykładów/szkoleń/przemówień można wynieść dużo nowej wiedzy i doświadczeń, można sporo przemyśleć i sporo zmienić u siebie na plus a wszystkie spotkania są prowadzone w świetnej atmosferze.”
Agata Obidowicz – redaktor naczelna magazynu „Cztery Kopyta”

 

„Michał to profesjonalista w każdym calu. Szkolenia prowadzone przez niego wnoszą w życie wiele zmian i znacznie poszerzają horyzonty. Nie spotkałem jeszcze osoby, która potrafi dotrzeć do ludzi tak skutecznie i w tak szybkim tempie przekazać i utrwalić wiedzę, którą się dzieli. Z mojej strony ocena tego człowieka wykracza dużo powyżej 6+.”
Irek Julkowski

 

„Michał jest genialnym nauczycielem i trenerem.ma ogromną wiedzę i z dziką pasją przekazuje ją innym.Kiedy zaprosił mnie na swoje urodziny odpowiedziałam mu że to świetny dzień do świętowania bo to również urodziny mojej mamy ,która dała mi życie a Michał pokazał mi jak czerpać z niego całymi garściami”
Angelika Dusiejew / Event Manager

 

„Michał jest jednym z najlepszych trenerów, z jakim miałam przyjemność się spotkać. Pokazuje jak czerpać z życia to, co najlepsze – i robi to z olbrzymią pasją i zaangażowaniem. To niesamowity, pełen ciepła i radośczłowiek. I przede wszystkim REWELACYJNY trener.”
Monika Bieńkowska / grafik

 

„Osoba godna polecenia. Człowiek pełen optymizmu i wiary w ludzi . Umie pracując z człowiekiem znaleźć wspólnie jego pozytywne pokłady energii i je wydobyć na zewnątrz. Nauczył mnie jak korzystać z energii we mnie drzemiącej. 

Dzięki Michałowi moje życie znacząco się zmieniło – stałem się osobą wierzącą w siebie a nie wegetującym warzywem. Michał Jankowiak jest trenerem który na nowo pokazał mi co tak naprawdę chcę brać od życia. Biorę to i jestem szczęśliwy. Nie myśl o jego treningach, po prostu weź w nich udział. Warto!”
Janusz Grabowski

 

Michał to człowiek o imponującej wiedzy i niezwykłej charyzmie. Działa z niesamowitą energią i pasją. 

Na swoich szkoleniach uczy jak przełamywać bariery, jak zwiększać swój potencjał i pełniej go wykorzystywać, jak zmieniać to, co wydaje się początkowo tak bardzo trudne do zmiany. Trafiłam na niego w początkach mojej przygody z rozwojem osobistym i wtedy w ciągu kilku miesięcy osiągnęłam znacznie lepsze efekty w rozwoju, niż wcześniej w ciągu kilku lat.

Michał reprezentuje sobą bardzo wysoki poziom umiejętności – zarówno trenerskich, jak i coachingowych. Jest ciepły i przystępny, ma wielkie serce i nieustannie pragnie pomagać ludziom, by mieli lepsze życie i byli szczęśliwi. Polecam go jako przewodnika w rozwoju osobistym.
Beata Rzepka / Coach Kariery, www.coachingkariery.pl 

 

„Michała poznałem w pierwszym kwartale 2007 roku. Wtedy byłem dość zamkniętym na nowe kontakty i możliwości człowiekiem, jednak dzięki w miarę regularnym spotkaniom w Warszawskim Klubie NLP i Hipnozy, bardzo wiele w sobie zmieniłem. Przez całe wcześniejsze życie nie udało mi się osiągnąć tak wiele jak przez ostatnie pół roku. Od Michała nauczyłem się jak najlepiej patrzeć na otaczający mnie świat, jak cieszyć się życiem, tworzyć genialne związki z ludźmi i co najważniejsze, jak się ciągle rozwijać i mieć takie życie jakie chcę mieć.”
Kamil Bochacz / Trener szybkiego czytania

 

„Chciałbym wam teraz przytoczyć postać Michała Jankowiaka. Człowieka, który zrobił kawał dobrej roboty w zeszłym tygodniu w Warszawie i jestem pewny, że powtórzy to w Poznaniu, bogatszy o doświadczenia. Według mnie i uczestników Michała prezentacja była najlepsza! Chylę czoła.”
Kamil Cebulski / biznesmen, nauczyciel alternatywnej przedsiębiorczości

 

Firma: Zgoda Concorde
Katarzyna Filipowicz

Szkolenie: Inżynieria Sprzedaży

„Witaj Michale. Przede wszystkim dzięki za szkolenie! Uczestnicy są pod jego wrażeniem do dziś. Chwalą się nawet między sobą której techniki użyli i jakie mieli rezultaty w terenie. Było mi bardzo miło w nim uczestniczyć. Było profesjonalnie i naprawdę nauczyliście nas wielu nowych rzeczy. A poprzeczkę mieliście wysoką – średnia doświadczenia w sprzedaży to u nas 15 lat.

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Najnowsze wyniki naszej firmy wskazują na 50% wzrost sprzedaży. Liczę na dalszą współpracę. Dzięki!”

 

Firma: ASPECTA ŻYCIE TU SA
Iga Gawlińska

Szkolenie: Inżynieria Sprzedaży

„Witam Michale – minęło już trochę dni od szkolenia w Tleniu , wszyscy powrócili do szarej rzeczywistości pracy , jednak echo szkolenia jeszcze nie przeminęło.

Najczęściej powtarzana opinia ? – pochwała, że taki młody człowiek i tak zaskoczył ogromną wiedzą i patentami na to by kontakty z klientami były przyjemniejsze . 

Naprawdę jesteśmy zadowoleni z tych kilku godzin treningu w sferze psychologii. Mam nadzieję, że niedługo będzie okazji do kontynuacji szkoleń z NLP.”

 

Firma: Akademia Pedagogiki Specjalnej
Dominika Orłowska

Szkolenie: Podstawy wystąpień publicznych 

„Pan Michał Jankowiak przeprowadził dla studentów Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie kilkanaście godzin wykładów oraz warsztatów. Dotyczyły one wystąpień publicznych, prowadzenia prezentacji oraz walki ze stresem. Spotkania z Panem Michałem cieszyły się dużym zainteresowaniem, jest on Profesjonalistą przez duże P, dlatego też liczę na dalszą, równie owocną współpracę.”

 

Firma: 4Fun4Knowledge
Marcin Mazur

Szkolenie: Trening Trenerski

„To niesamowite, jak jedno szkolenie może zmienić pracowników. Niniejszym potwierdzam Twoje umiejętności Michale – i dziękuję Ci za obecność na szkoleniu. Zaskoczyła nas Twoja znajomość tematu i dopasowanie do naszych potrzeb. Polecam Twoje szkolenia, masz talent potwierdzony tysiącami godzin pracy – to widać! P.S. Oczywiście szykuj termin na następne szkolenie w naszej firmie!”