Klub Współtwórców Życiowej Zmiany

Rodzina wolna od władzy i pełna godności
13.09.2018 r. (czwartek), godz. 20:00-22:30
Wideokonferencja

Większość z nas wychowała się w rodzinach opartych na władzy, zamiast na miłości. Miałeś słuchać starszych, ojca swego i matki swojej, realizować oczekiwania, nie przeszkadzać. Gdy byłeś grzeczny, dobry i miły, dostawałeś nagrodę. Gdy złamałeś narzucone zasady i robiłeś coś po swojemu, byłeś karcony.

Człowiek potrzebuje miłości. Gdy jej nie czuje, rekompensuje sobie jej brak pozerstwem, pociągiem do władzy i poniżania innych, kultem siły. Walczy o pozycję w hierarchii społecznej – również z najbliższymi.

To jednak błędne koło, ponieważ władza nie daje prawdziwego i stabilnego poczucia własnej wartości i samoakceptacji. Jest jak narkotyk, który trzeba dostarczać w coraz większych dawkach.

Na spotkaniu uwolnimy się od kodów władzy w rodzinie oraz unieważniania dzieci i młodych osób. Odzyskamy własną godność i  przestrzeń dla każdego członka rodziny. Uwolnimy się od wpływu despotów i tych, co zawsze wiedzą lepiej. Odzyskamy rodzinę opartą na uznaniu godności każdego z jej członków (w tym własnej!). 

Jeśli nie brałeś jeszcze udziału w spotkaniu Klubu, to pierwsze jest dla Ciebie bezpłatne, abyś mógł się przekonać, czy to inicjatywa dla Ciebie! 
Wpisz w takiej sytuacji kod promocyjny: MójPierwszyRaz

 Informacje:

Kiedy13.09.2018 r. (czwartek), godz. 20:00-22:30

Rodzina wolna od władzy i pełna godności

wideokonferencja przez platformę http://zoom.us. Po opłaceniu spotkania w dniu spotkania Klubu otrzymasz link, przez który ściągniesz i zainstalujesz drobny program i wejdziesz na spotkanie. Honorarium – 50 zł

Dodatkowo otrzymasz: Link do nagrania ze spotkania, aby w razie potrzeby obejrzeć je w przyszłości.

Dekodyka to wyjątkowa i pełna metoda dla odzyskania siebie i swojego życiowego potencjału w każdym aspekcie życia.

To wiedza o tym, jak na poziomie nieświadomym tworzymy nasze życie i doświadczenie.

To sposób na uwolnienie się od przeszkadzających Ci blokad, emocji, zachowań.