Tak! 50 sekretów nauki perswazji

Filed Under (Książki, Sprzedaż) by Michał Jankowiak on 11-06-2013

Tagged Under : , , , ,

Na szkoleniach i konferencjach pytacie mnie, jakie książki polecam z zakresu hipnozy, NLP, komunikacji i rozwoju osobistego w ogóle. Postanowiłem, że raz lub dwa razy w miesiącu opiszę jedną z książeczek, które aktualnie czytam lub cofnę się w czasie i przypomnę sobie jakąś arcyciekawą pozycję.

W ostatnich dniach w moje łapki trafiła:

tak-50

Read the rest of this entry »

Relacja ze szkolenia Tonego Gordona

Filed Under (Sprzedaż) by Michał Jankowiak on 16-12-2012

Często na konferencjach czy szkoleniach słyszę od ludzi pytania, czy sam, po 10 latach nauki rozwoju i zmiany osobistej, jeszcze się szkolę. Oczywiście, że tak. I traktuję to, jako niezwykle ważny obowiązek, bo najzwyczajniej w świecie wiem, jak wiele jeszcze nie wiem. 🙂

W piątek, 7 grudnia miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu Tonego Gordona:

„Tony Gordon jest legendarną postacią świata usług finansowych. W 2001 roku został pierwszym spoza Ameryki prezydentem Million Dollar Round Table – organizacji skupiającej jeden procent najlepszych doradców finansowych i agentów ubezpieczeniowych świata. Wcześniej, był także pierwszym spoza Ameryki prezydentem Top of the Table – elitarnego klubu wewnątrz Million Dollar Round Table, którego członkami jest zaledwie 1500 najlepiej zarabiających sprzedawców usług finansowych z całego świata. Read the rest of this entry »