Klub Praktycznej Dekodyki

2.08.2018 r. (czwartek) godz. 20:00 – 22:00
Natrętne, negatywne głosy w głowie.
Jak uwolnić się od obsesji krytykowania siebie i swoich decyzji dialogiem wewnętrznym?

Wideokonferencja

Masz ciekawe pomysły na nowe inicjatywy, ale wciąż słyszysz w głowie: “To bez sensu…”, “Daj spokój, nie uda ci się…”, “Jesteś do niczego, daj sobie spokój…”?

Negatywne myśli mogą być prawdziwą zmorą. Mogą uniemożliwiać Ci regularny trening dla świetnej sylwetki, zmianę pracy lub założenie własnej firmy, porozmawianie z szefem o awansie lub podwyżce, czy chociażby podejście do pięknej kobiety i poznanie jej bliżej.

Nawyk krytykowania się może dotyczyć także Twojej samooceny, urody czy wyglądu. Możliwości i talentów, a także relacji z ludźmi. Życie z takimi myślami to nieustanna walka z samym sobą, to jak posiadanie wroga we własnym umyśle.

Kiedyś takie myśli nazywano podszeptami Szatana. 🙂 Teraz wiemy już, że nie ma w nich nic magicznego. Po prostu prawdopodobnie byłeś często krytykowany przez innych ludzi – prawdopodobnie w dzieciństwie, gdy Twoja podświadomość zapisywała bezkrytycznie wszystko, czego doświadczałeś.

Kluczowym pytaniem jest – czy chcesz się od tego uwolnić?

Czy chcesz odzyskać wewnętrzną ciszę i spokój oraz umiejętność racjonalnej oceny sytuacji? Uwolnić się od nawyku krytykowania siebie i odzyskać zdrową samoocenę i poczucie własnej wartości? Odzyskać swobodę działania i poczucie wewnętrznego wsparcia w Twoich decyzjach?

Jeśli tak – zapraszam, bądź z nami w czwartek! 

 Informacje:

Kiedy – 2.08.2018 r. (czwartek) w godz. 20:00-22:00

Wewnętrzny krytyk,
a cisza i spokój.
Jak w uwolnić się od obsesji krytykowania siebie i swoich decyzji dialogiem wewnętrznym?

wideokonferencja przez platformę http://zoom.us. Po opłaceniu spotkania w dniu spotkania Klubu otrzymasz link, przez który ściągniesz i zainstalujesz drobny program i wejdziesz na spotkanie. Honorarium – 50 zł

Dodatkowo otrzymasz: Link do nagrania ze spotkania, aby w razie potrzeby obejrzeć je w przyszłości.

Dekodyka to wyjątkowa i pełna metoda dla odzyskania siebie i swojego życiowego potencjału w każdym aspekcie życia.

To wiedza o tym, jak na poziomie nieświadomym tworzymy nasze życie i doświadczenie.

To sposób na uwolnienie się od przeszkadzających Ci blokad, emocji, zachowań.