Klub Współtwórców Życiowej Zmiany

19.07.2018 r. (czwartek) godz. 19:00 – 22:00
Jak odzyskać zadowolenie z siebie,
własnej pracy i podjętych decyzji?
Uwalniamy się od perfekcjonizmu
i lęku przed niedoskonałością.

Wideokonferencja

Niektórzy ludzie ile by nie zrobili, zawsze będą czuli, że wykonali za mało. Brak zadowolenia i docenienia siebie będzie ich wpędzał w błędne koło perfekcjonizmu, które prowadzi wprost do wypalenia zawodowego.

Jesteśmy istotami, które muszą czuć się docenione. Potrzebujemy zadowolenia z siebie i swoich działań, ponieważ jest to podstawa pozytywnej samooceny i samoakceptacji.

W szkole jednak jesteśmy uczeni, że wszystko musimy oceniać, wymagać od siebie coraz więcej, a przede wszystkim zwracać uwagę na niedociągnięcia i błędy. Zapominamy, że jako młodzi ludzie działaliśmy zupełnie inaczej. Zamiast na cel, byliśmy nastawieni na proces i efekt.

Gdy jesteś nastawiony na proces, cieszysz się tym, co robisz. Cel jest drugoplanowy, w zasadzie może w ogóle nie istnieć. Robisz coś, bo lubisz, bo kochasz. Robisz coś, bo ciekawi Cię samo działanie, w którym jeden krok wywołuje i napędza następny.

Jesteś zainteresowany uwolnieniem się od wypalającego „parcia na szkło” i odzyskaniem radości działania, zadowolenia z siebie i poczucia własnej wartości? Jeśli tak, bądź z nami, bo perfekcjonizm nie zniknie z Twojego życia! 

 Informacje:

Kiedy – 19.07.2018 r. (czwartek) w godz. 19:00-22:00

Jak odzyskać zadowolenie z siebie, własnej pracy i podjętych decyzji? Uwalniamy się od perfekcjonizmu i lęku przed niedoskonałością.

wideokonferencja przez platformę http://zoom.us. Po opłaceniu spotkania w dniu spotkania Klubu otrzymasz link, przez który ściągniesz i zainstalujesz drobny program i wejdziesz na spotkanie. Honorarium – 50 zł

Dodatkowo otrzymasz: Link do nagrania ze spotkania, aby w razie potrzeby obejrzeć je w przyszłości.

Dekodyka to wyjątkowa i pełna metoda dla odzyskania siebie i swojego życiowego potencjału w każdym aspekcie życia.

To wiedza o tym, jak na poziomie nieświadomym tworzymy nasze życie i doświadczenie.

To sposób na uwolnienie się od przeszkadzających Ci blokad, emocji, zachowań.