Klub Współtwórców Życiowej Zmiany

21.06.2018 r. (czwartek) godz. 20:00 – 22:30
Odzyskaj swoje Talenty, Uzdolnienia,
Zainteresowanie Sobą i Ciekawość
Wideokonferencja

Czy to możliwe, że masz talenty, o których nie wiesz?

Czy byłoby interesujące odkryć w sobie uzdolnienia intelektualne, językowe, sportowe, artystyczne, niedostępne dla większości ludzi?

Zazwyczaj talent jest przedstawiany jako wrodzona zdolność. A jeśli tak nie jest? Jeśli talentu można się nauczyć lub przynajmniej zwiększyć prawdopodobieństwo jego znalezienia i zrealizowania?

Są ludzie, którzy odkrywają swoje uzdolnienia po sześćdziesiątce. Inni nie odkrywają ich nigdy. Ty możesz iść inną drogą i sięgnąć po nie teraz.

Ile razy słyszałeś: „Nie uda ci się”, „To nie dla ciebie”, „Daj sobie spokój, znaj swoje miejsce w szeregu”? Takich tekstów jest mnóstwo. Szarzy, normalni ludzie, z zazdrości o to, że ich przerośniesz, przekonują Cię, żebyś nie realizował swoich talentów. „Bądź normalny, miej normalną pracę i normalne życie, nie wydurniaj się…”.

A może nie?

Na spotkaniu będziemy uwalniać się od blokad naszej kreatywności i twórczości, krytyki oraz przejmowania się oceną i opinią innych. Zidentyfikujemy nadane nam kiedyś role, poglądy i emocje, niszczące nasze zdolności i wyjątkowość. Odzyskamy naturalną ciekawość i radość rozwoju, nauki, poznawania i realizowania siebie.

Ramowy program spotkania:

20:00 – 20:30
Wstęp do tematu, dyskusja

20:30 – 21:30
Indywidualny proces głębokiej zmiany z jednym z Uczestników

21:30 – 22:00
Grupowy, wspólny proces wewnętrznej zmiany metodą Dekodyki

22:00 – 22:30
Podsumowanie procesów, dyskusja

Po spotkaniu, na dalszą dyskusję, zapraszam osoby zainteresowane zgłębieniem w praktyce Dekodyki i metod pokrewnych. Będę miał dla Was ciekawą propozycję. 🙂

P.S. Osoby po raz pierwszy biorące udział w spotkaniu Klubu mogą skorzystać z jednorazowej, 100%-zniżki na spotkanie. Wystarczy, że wpiszesz podczas zapisu kod rabatowy:
MójPierwszyRaz

 Informacje:

Kiedy – 21.06.2018 r. (czwartek) w godz. 20:00-22:30

Odzyskaj swoje Talenty, Uzdolnienia, Zainteresowanie Sobą i Ciekawość

wideokonferencja przez platformę http://zoom.us. Po opłaceniu spotkania w dniu spotkania Klubu otrzymasz link, przez który ściągniesz i zainstalujesz drobny program i wejdziesz na spotkanie. Honorarium – 50 zł

Dodatkowo otrzymasz: Link do nagrania ze spotkania, aby w razie potrzeby obejrzeć je w przyszłości.

Dekodyka to wyjątkowa i pełna metoda dla odzyskania siebie i swojego życiowego potencjału w każdym aspekcie życia.

To wiedza o tym, jak na poziomie nieświadomym tworzymy nasze życie i doświadczenie.

To sposób na uwolnienie się od przeszkadzających Ci blokad, emocji, zachowań.