Klub Współtwórców Życiowej Zmiany

14.06.2018 r. (czwartek) godz. 20:00 – 22:30
Radość z seksu, swoboda seksualna i akceptacja siebie nago!
Wideokonferencja

Seks jest nieczysty, brudny, a kobieta, to już w ogóle.
Facetowi musi zawsze stać na baczność, bo inaczej nie jest mężczyzną.
Kobieta lubiąca seks to dziwka.
Jak masz małego, to na pewno nie doprowadzisz jej do orgazmu.
Musisz zawsze zadowolić swojego partnera, bo od ciebie odejdzie.
Jak masz 30 lat i jesteś prawiczkiem, toś frajer i nigdy ci się nie uda.

Jakie jeszcze durne poglądy na temat seksu słyszałeś lub słyszałaś w życiu? Ile z nich zakodowało się w Twojej podświadomości i zabiera Ci dzisiaj przyjemność i radość z seksu?

Co Ty na to, żeby odzyskać seksualną swobodę i spontaniczność? Akceptować siebie nago i cieszyć się obecnością partnera/ki, który/a chce się z Tobą kochać? Czy interesowałoby Cię naturalne odkrywanie nowych pozycji i łóżkowych zabaw bez skrępowania? Korzystanie z wszystkich stref erogennych tak, by osiągnąć jeszcze większy orgazm i pełniejsze, obustronne spełnienie?

Księża i nasze babcie lubią mówić, że seks jest nieczysty. Ci pierwsi dostają za to pieniądze i władzę, drugie kupują wyimaginowane punkty na wejście do raju. Ale wiesz co? Gdyby nie seks, to byś nie istniał. I nie istniałoby prawie 100% ludzkości. Jak więc seks może być zły czy brudny, skoro wszyscy dzięki niemu żyjemy?!

Na spotkaniu porozmawiamy o seksualnym tabu, które jest produktem głównie religii, ale nie tylko. Podyskutujemy jak i komu seksualne blokady szkodzą najbardziej. Przeprowadzę z jedną osobą proces głębokiej zmiany metodą Dekodyki – dla odzyskania swobody seksualnej i radości z własnego ciała nago. Tak, żeby uwolnić się od lęku, napięcia i niepewności, a odzyskać namiętność, pożądanie i ekscytację seksem!

Na koniec w formie medytacji wykonamy ćwiczenie grupowe. Tak, żeby każdy przeprowadził proces na sobie, by odzyskać choć część naturalnego i swobodnego podejścia do swojego ciała i seksu. UWAGA – jeśli będą 2 osoby chętne na proces (kobieta i mężczyzna), to zamiast sesji grupowej wykonam dwa procesy! Dzięki temu będzie można zobaczyć jakie nieświadome kody niszczą seksualność u obu płci!

Przy drugiej opcji – jeśli chcesz wykonać proces samodzielnie na sobie, możesz to robić równolegle ze mną (podczas procesu indywidualnego na spotkaniu), albo po spotkaniu klubowym (na YouTube jest kilka filmów z poprzednich spotkań, gdzie prezentuję ćwiczenie grupowe).

Zapraszam!