Być może słyszałeś, że ustawienie nóg w kierunku rozmówcy oznacza, że angażujemy się w relację z nim. Być może spotkałeś się z twierdzeniem, że krzyżowanie rąk na klatce piersiowej, to postawa zamknięta.

A czy wiesz, że to tylko uogólnienia, które są często fałszywe i wprowadzają w błąd handlowców i tych, chcących mieć lepsze relacje z przyjaciółmi i bliskimi?

Czy nie byłoby miło poznać metodę indywidualnej interpretacji gestów i postaw, wolną od przekłamań przekazywanych w „katalogach” mowy ciała?

Katalogi takie są jak senniki, mówiące, że jeśli śni Ci się pociąg, to czeka Cię zmiana. To wszystko pięknie wygląda i sprawia wrażenie prawdy, ale jak się temu głębiej przyjrzeć, to nie wytrzymuje zderzenia z rzeczywistością.

Już w najbliżższy czwartek pokażę Ci inną drogę. Narzędzie do odkrywania prawdziwych sekretów mowy ciała. Uświadomisz sobie, że nawet drobne napięcie kilku mięśni może sygnalizować przeciwstawne emocje, że gesty niemal identyczne, mogą znaczyć coś zupełnie innego.

Nauczysz się w jaki sposób czytać z zachowania ludzi – ich intencje, emocje, poglądy, oceny. Oczywiście nie wszystko na raz, bowiem nauka tego języka trwa i wymaga sukcesywnego wysiłku. Ale daje niewyobrażalnie dużo, ponieważ wiedząc, co ktoś naprawdę mówi, możesz przewidzieć jego zachowanie i dopasować się w taki sposób, by osiągnąć zamierzony efekt. Zbudować bliską i harmonijną relację z klientem, znajomym, rodzicem, czy…

No właśnie… Co i z kim osiągniesz, gdy nauczysz się czytać z ludzi jak z otwartej książki?

 


Spotkanie: otwarte
Termin: 24.11.2016 r., czwartek, godz. 18:30 – 21:30
Miejsce: Galeria RIO, ul. Piękna 66A, Warszawa
Honorarium: 50 zł (10 zł zniżki, jeśli zapiszesz się min. dobę przed rozpoczęciem spotkania)