Odzyskaj swoje Talenty, Uzdolnienia, Zainteresowanie Sobą i Ciekawość


Klub Współtwórców Życiowej Zmiany

21.06.2018 r. (czwartek) godz. 20:00 – 22:30
Odzyskaj swoje Talenty, Uzdolnienia,
Zainteresowanie Sobą i Ciekawość
Wideokonferencja

Czy to możliwe, że masz talenty, o których nie wiesz?

Czy byłoby interesujące odkryć w sobie uzdolnienia intelektualne, językowe, sportowe, artystyczne, niedostępne dla większości ludzi?

Zazwyczaj talent jest przedstawiany jako wrodzona zdolność. A jeśli tak nie jest? Jeśli talentu można się nauczyć lub przynajmniej zwiększyć prawdopodobieństwo jego znalezienia i zrealizowania?

Są ludzie, którzy odkrywają swoje uzdolnienia po sześćdziesiątce. Inni nie odkrywają ich nigdy. Ty możesz iść inną drogą i sięgnąć po nie teraz.

Ile razy słyszałeś: „Nie uda ci się”, „To nie dla ciebie”, „Daj sobie spokój, znaj swoje miejsce w szeregu”? Takich tekstów jest mnóstwo. Szarzy, normalni ludzie, z zazdrości o to, że ich przerośniesz, przekonują Cię, żebyś nie realizował swoich talentów. „Bądź normalny, miej normalną pracę i normalne życie, nie wydurniaj się…”.

A może nie?

Na spotkaniu będziemy uwalniać się od blokad naszej kreatywności i twórczości, krytyki oraz przejmowania się oceną i opinią innych. Zidentyfikujemy nadane nam kiedyś role, poglądy i emocje, niszczące nasze zdolności i wyjątkowość. Odzyskamy naturalną ciekawość i radość rozwoju, nauki, poznawania i realizowania siebie.

Ramowy program spotkania:

20:00 – 20:30
Wstęp do tematu, dyskusja

20:30 – 21:30
Indywidualny proces głębokiej zmiany z jednym z Uczestników

21:30 – 22:00
Grupowy, wspólny proces wewnętrznej zmiany metodą Dekodyki

22:00 – 22:30
Podsumowanie procesów, dyskusja

Po spotkaniu, na dalszą dyskusję, zapraszam osoby zainteresowane zgłębieniem w praktyce Dekodyki i metod pokrewnych. Będę miał dla Was ciekawą propozycję. 🙂

P.S. Osoby po raz pierwszy biorące udział w spotkaniu Klubu mogą skorzystać z jednorazowej, 100%-zniżki na spotkanie. Wystarczy, że wpiszesz podczas zapisu kod rabatowy:
MójPierwszyRaz 

 Informacje:

Kiedy – 21.06.2018 r. (czwartek) w godz. 20:00-22:30

Odzyskaj swoje Talenty, Uzdolnienia, Zainteresowanie Sobą i Ciekawość

wideokonferencja przez platformę http://zoom.us. Po opłaceniu spotkania w dniu spotkania Klubu otrzymasz link, przez który ściągniesz i zainstalujesz drobny program i wejdziesz na spotkanie. Honorarium – 50 zł

Dodatkowo otrzymasz: Link do nagrania ze spotkania, aby w razie potrzeby obejrzeć je w przyszłości.

Dekodyka to wyjątkowa i pełna metoda dla odzyskania siebie i swojego życiowego potencjału w każdym aspekcie życia.

To wiedza o tym, jak na poziomie nieświadomym tworzymy nasze życie i doświadczenie.

To sposób na uwolnienie się od przeszkadzających Ci blokad, emocji, zachowań.

Radość z seksu, swoboda seksualna i akceptacja siebie nago!

Klub Współtwórców Życiowej Zmiany

14.06.2018 r. (czwartek) godz. 20:00 – 22:30
Radość z seksu, swoboda seksualna i akceptacja siebie nago!
Wideokonferencja

Seks jest nieczysty, brudny, a kobieta, to już w ogóle.
Facetowi musi zawsze stać na baczność, bo inaczej nie jest mężczyzną.
Kobieta lubiąca seks to dziwka.
Jak masz małego, to na pewno nie doprowadzisz jej do orgazmu.
Musisz zawsze zadowolić swojego partnera, bo od ciebie odejdzie.
Jak masz 30 lat i jesteś prawiczkiem, toś frajer i nigdy ci się nie uda.

Jakie jeszcze durne poglądy na temat seksu słyszałeś lub słyszałaś w życiu? Ile z nich zakodowało się w Twojej podświadomości i zabiera Ci dzisiaj przyjemność i radość z seksu?

Co Ty na to, żeby odzyskać seksualną swobodę i spontaniczność? Akceptować siebie nago i cieszyć się obecnością partnera/ki, który/a chce się z Tobą kochać? Czy interesowałoby Cię naturalne odkrywanie nowych pozycji i łóżkowych zabaw bez skrępowania? Korzystanie z wszystkich stref erogennych tak, by osiągnąć jeszcze większy orgazm i pełniejsze, obustronne spełnienie?

Księża i nasze babcie lubią mówić, że seks jest nieczysty. Ci pierwsi dostają za to pieniądze i władzę, drugie kupują wyimaginowane punkty na wejście do raju. Ale wiesz co? Gdyby nie seks, to byś nie istniał. I nie istniałoby prawie 100% ludzkości. Jak więc seks może być zły czy brudny, skoro wszyscy dzięki niemu żyjemy?!

Na spotkaniu porozmawiamy o seksualnym tabu, które jest produktem głównie religii, ale nie tylko. Podyskutujemy jak i komu seksualne blokady szkodzą najbardziej. Przeprowadzę z jedną osobą proces głębokiej zmiany metodą Dekodyki – dla odzyskania swobody seksualnej i radości z własnego ciała nago. Tak, żeby uwolnić się od lęku, napięcia i niepewności, a odzyskać namiętność, pożądanie i ekscytację seksem!

Na koniec w formie medytacji wykonamy ćwiczenie grupowe. Tak, żeby każdy przeprowadził proces na sobie, by odzyskać choć część naturalnego i swobodnego podejścia do swojego ciała i seksu. UWAGA – jeśli będą 2 osoby chętne na proces (kobieta i mężczyzna), to zamiast sesji grupowej wykonam dwa procesy! Dzięki temu będzie można zobaczyć jakie nieświadome kody niszczą seksualność u obu płci!

Przy drugiej opcji – jeśli chcesz wykonać proces samodzielnie na sobie, możesz to robić równolegle ze mną (podczas procesu indywidualnego na spotkaniu), albo po spotkaniu klubowym (na YouTube jest kilka filmów z poprzednich spotkań, gdzie prezentuję ćwiczenie grupowe).

Zapraszam!

Uwolnij się od relacji, które Cię niszczą – Klub Współtwórców Życiowej Zmiany

Klub Współtwórców Życiowej Zmiany

31.05.2018 r. (czwartek) godz. 20:00 – 22:30
Uwolnij się od relacji, które Cię niszczą Wideokonferencja

Zdarza Ci się wściekać lub złościć na ludzi, prawda? Zdarza się, że ktoś wyprowadza Cię z równowagi i budzi w Tobie złość, poczucie niższości albo chociażby smutek, wstyd czy poczucie winy?

Spotykam wielu ludzi, którzy żyją pod czyimś wpływem nawet przez wiele lat. Niektórzy mają żal do rodziców, poczucie krzywdy za urazy sprzed kilkudziesięciu lat. Inni byli poniżani, wyśmiewani lub bici w szkole. I do dzisiaj, w dorosłym życiu, w niektórych sytuacjach reagują tak, jak wtedy – lękiem, niskim poczuciem własnej wartości i smutkiem.

Co Ty na to, żeby się od tego raz na zawsze uwolnić? Żeby odzyskać kontrolę nad swoim mózgiem i doświadczeniem – przestać reagować jak dziecko i żyć przeszłością, a zamiast tego być obecnym tu i teraz i z optymizmem patrzeć w przyszłość?

Na najbliższym spotkaniu Klubu zajmiemy się uzdrawianiem / neutralizacją negatywnych relacji z konkretnymi osobami. Będziemy odzyskiwali własną, życiową przestrzeń, dystans, akceptację, spokój i zrozumienie. Poznasz praktyczną metodę do rozwoju własnych relacji na co dzień, ponieważ odzyskasz energię, którą do tej pory zasilałeś ludzi, z którymi byłeś w konflikcie.

Prawdopodobnie spotkanie będzie wyglądało tak:
1. Wstęp do tematu uzdrawiania relacji (emocje, poglądy, role, postawy, mentalność).
2. Proces indywidualny z jednym z Uczestników.
3. Rozmowa, dyskusja nt. procesu.
4. Proces grupowy w formie medytacji prowadzonej.
5. Podsumowanie, panel dyskusyjny i luźna rozmowa w temacie.

Ale! Spotkanie może też potoczyć się zupełnie inaczej. 🙂 Nie wiem jak będzie, idziemy na spontan. 🙂 Chcesz sprawdzić co razem stworzymy? 🙂

 Informacje:

Kiedy – 31.05.2018 r. (czwartek) w godz. 20:00-22:30

Uwolnij się od relacji, które Cię niszczą

wideokonferencja przez platformę http://zoom.us. Po opłaceniu spotkania w dniu spotkania Klubu otrzymasz link, przez który ściągniesz i zainstalujesz drobny program i wejdziesz na spotkanie. Honorarium – 50 zł

Dodatkowo otrzymasz: Link do nagrania ze spotkania, aby w razie potrzeby obejrzeć je w przyszłości.

Dekodyka to wyjątkowa i pełna metoda dla odzyskania siebie i swojego życiowego potencjału w każdym aspekcie życia.

To wiedza o tym, jak na poziomie nieświadomym tworzymy nasze życie i doświadczenie.

To sposób na uwolnienie się od przeszkadzających Ci blokad, emocji, zachowań.

Błędofobia – uwalniamy się od lęku przed porażką i błędem

Klub Współtwórców Życiowej Zmiany

3.05.2018 r. (czwartek) godz. 20:00 – 22:30 
Błędofobia – uwalniamy się od lęku przed porażką
i popełnieniem błędu.
Wideokonferencja

Jednym z tragicznych w skutkach skrzywień
naszej edukacji
, jest uczenie młodych ludzi,
że popełnianie błędów jest złe i karanie za nie.

Praktycznie od każdego człowieka, który osiągnął życiowy sukces, słyszałem podobne słowa:

Porażki i błędy nie istnieją. To bzdura przekazywana przez nauczycieli
i rodziców. Jeśli chcesz odnieść sukces, musisz zaakceptować, że cała droga do niego wiedzie przez błędy i ich nieustanne korygowanie.

Musisz być gotowy na to, że 99% drogi do sukcesu to nauka na błędach. Sukces osiągasz na sam koniec, po przejściu odpowiedniej drogi. Jeśli będziesz się bał błędów i traktował je jako porażki, nigdy nie osiągniesz sukcesu”.

Długo tego nie rozumiałem. Przecież poradniki nt. rozwoju osobistego mówiły „Myśl pozytywnie!”, „Wizualizuj swój sukces!”, „Uda ci się! Tylko uwierz w siebie!”. Ale wiesz co? Poradników tego typu są tysiące, a jednak mają minimalny wpływ na ludzi i rzadko kto dzięki nim spełnia się w życiu.

Ludzie sukcesu których poznałem myśleli inaczej. „Oczekuj najlepszego, bądź gotowy na najgorsze”. To była często ich maksyma. Oni nie bali się błędów, często je wręcz uwielbiali!

Pamiętam rozmowę z Adamem, przedsiębiorcą handlującym nieruchomościami na całym świecie. W 1991 roku został okradziony z całego majątku – ponad 20 mln. $ (tak, pokazał mi na to dokumenty).

Złapałem się za głowę, a on się zaśmiał. Zamiast siedzieć i płakać zaczął odbudowywać swoją działalność. Zajęło mu to 5 lat i najważniejsze dla niego były nie pieniądze, a zabawa i nauka.

Czegoś takiego nie osiągnie ktoś, kto boi się porażek i błędów, ponieważ taki strach paraliżuje przed działaniem.

Swoją drogą zrób proste doświadczenie. Wyobraź sobie kilkuletnie dziecko, które boi się porażki czy błędu. Czy byłoby w stanie się rozwijać? Eksperymentować? Uczyć się? Według mnie byłoby zablokowane.

Ten strach jest dla nas nienaturalny. To nie my go wymyślamy. Uczą go nas inni, przekazując nam własne ograniczenia. Interesuje Cię życie w klatce ograniczeń innych ludzi?

Jeśli nie – zapraszam Cię na arcyciekawe spotkanie naszego Klubu Rozwoju. Będziemy odzyskiwać naturalną swobodę działania, ciekawość, kreatywność i wiarę w siebie. Sprawdzimy czy da się w ciągu kilku godzin uwolnić się od głęboko zakorzenionego lęku przed porażką i błędem.

Nagranie z tego spotkania Klubu
jest dostępne bezpłatnie!

Klub Współtwórców Życiowej Zmiany – 26.04.2018

 

Klub Współtwórców Życiowej Zmiany

26.04.2018 r. (czwartek) godz. 20:00 - 22:30  
Dekodyka: Wolność od szaractwa, odzyskanie własnej Indywidualności i Wyjątkowości
Wideokonferencja

Ludzie bali się Twojego potencjału i karcili Cię za każdy przejaw samodzielnego myślenia
i "robienie po swojemu"?

Na temat niszczenia indywidualności podczas wychowania mógłbym napisać niejedną książkę. Też pewnie to znasz. Robisz coś po swojemu, cieszysz się jak dziecko, a ktoś krytykuje Cię, że nie działasz według schematu.

Ludzie o mentalności owcy boją się być wyjątowymi. To dla nich paranoiczne wręcz zagrożenie. Przecież będą się na mnie patrzeć! Będę na świeczniku i co, jeśli mnie wyśmieją albo będą wytykać palcami?

W Dekodyce mówimy na to Zdrada Samego Siebie. Bo jest to sprzedanie własnego potencjału i własnej wyjątkowości (z którą przyszedłeś na świat - ona jest wrodzona, a nie nabyta) za akceptację innych owiec. Zasada jest prosta - dopóki beczysz jak one, jesteś "swój".

Problem zaczyna się, kiedy chcesz iść swoją drogą. "Nie uda ci się!" - mówią najbliżsi. "Daj spokój, co będziesz wydziwiał" - dodają znajomi. Zapominają tylko powiedzieć, że to z powodu zazdrości i strachu, że osiągniesz więcej, niż oni.

Był taki dowcip, w którym Polak, Rusek i Niemiec poszli do piekła i diabeł zastanawiał się, jak im uniemożliwić ucieczkę. Nad pozostałymi musiał się głowić, a Polaków wystarczyło wrzucić grupowo do dużego wiadra. Gdy ktoś próbował uciec, pozostali ściągali go w dół. Nie trzeba było nic więcej, bo taką mamy mentalność. Gdy inni uczą się od lepszych, my ich topimy, bo tak jest łatwiej.

Co Ty na to, żeby z tym skończyć? Żeby odzyskać jaja do bycia sobą, żyć według własnego planu i zasad? Masz odwagę, żeby po to sięgnąć i oddalić się od stada? Według mnie tylko realizacja własnej, indywidualnej drogi, w zgodzie ze swoim sercem, może pozwolić nam się spełnić i być głęboko szczęśliwym w życiu.

 Informacje:

Kiedy - 3.05.2018 r. (czwartek) w godz. 20:00-22:30

Błędofobia – uwalniamy się od lęku przed porażką
i popełnieniem błędu.

wideokonferencja przez platformę http://zoom.us. Po opłaceniu spotkania w dniu spotkania Klubu otrzymasz link, przez który ściągniesz i zainstalujesz drobny program i wejdziesz na spotkanie. Honorarium - 50 zł

Dodatkowo otrzymasz: Link do nagrania ze spotkania, aby w razie potrzeby obejrzeć je w przyszłości.

Dekodyka to wyjątkowa i pełna metoda dla odzyskania siebie i swojego życiowego potencjału w każdym aspekcie życia.

To wiedza o tym, jak na poziomie nieświadomym tworzymy nasze życie i doświadczenie.

To sposób na uwolnienie się od przeszkadzających Ci blokad, emocji, zachowań.